Senior webalkalmazásfejlesztő mérnök

/global/scaled/6500x1789x0x0x760x-1/Other-seawingEU-Rólunk_képek-Karrier-Symbolic_0007.jpg

A SEAWING több mint 30 éves múltjával piacvezető szerepet tölt be Magyarországon a biztonságtechnikai iparágban. Komplex integrált biztonságtechnikai megoldásokat kínálunk saját fejlesztésű és gyártású termékeinkkel. Cégünk megoldást kínál a legegyszerűbb igényektől a teljesen egyedi igények megvalósításáig, amelyet folyamatos fejlesztésekkel tudunk biztosítani, naprakészen tartani.

Fejlesztő csapatunkba keresünk új kollégát az alábbi pozícióra:

Senior Webalkalmazásfejlesztő mérnök

Feladatok:

  • ASP .Net webalkalmazás end-to-end fejlesztése
  • Szoftverspecifikációs folyamatokban, termékbevezetésben való részvétel
  • Fejlesztői dokumentáció írása
  • Szoftverhibák kezelése, szakmai támogatás

 A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • ASP.NET MVC senior fejlesztői tapasztalat
  • MS-SQL ismerett
  • C#, Html, css, javascript ismerete
  • Képességgel az önálló és szisztematikus munkavégzésre
  • Dokumentum-olvasás szintű angol nyelvtudással
  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel

 Előnyök:

  • Entity Framework használatának ismerete
  • Verziókövető rendszerekben szerzett tapasztalat (Git)
  • Jártasság a Scrum módszertanokban

 Amit biztosítunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Széleskörű cafeteria rendszerünkből választhatsz béren kívüli juttatásainkból
  • Szakmai fejlődésedet előtérbe helyezve, oktatásokból és tréningekből választhatsz
  • Kellemes, innovatív munkakörnyezetben végezheted napi munkádat
  • Heti testmozgásodhoz sportolási lehetőséggel járulunk hozzá
  • Éves szinten céges, családi napokat rendezünk

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésed és úgy véled te lehetsz csapatunk legújabb tagja, várjuk jelentkezésed a hr.seawing@assaabloy.com címre.