Senior mobil alkalmazás fejlesztő

/global/scaled/6500x1789x0x0x760x-1/Other-seawingEU-Rólunk_képek-Karrier-Symbolic_0007.jpg

A SEAWING több mint 30 éves múltjával piacvezető szerepet tölt be Magyarországon a biztonságtechnikai iparágban. Komplex integrált biztonságtechnikai megoldásokat kínálunk saját fejlesztésű és gyártású termékeinkkel. Cégünk megoldást kínál a legegyszerűbb igényektől a teljesen egyedi igények megvalósításáig, amelyet folyamatos fejlesztésekkel tudunk biztosítani, naprakészen tartani.

Fejlesztő csapatunkba keresünk új kollégát az alábbi pozícióra:

Mobil Alkalmazás Fejlesztő (Senior)

Feladatok:

  • Cross Platform mobilalkalmazás kifejlesztése beléptető rendszerekhez
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (tervezés, ráfordításbecslés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés és- javítás)
  • Szoftverspecifikációk összeállítása, dokumentáció készítése
  • Műszaki problémák megoldása

 A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Crossplatform fejlesztés, React Native vagy Flutter alapos ismerete
  • 2-3 éves mobil fejlesztői tapasztalat
  • Kreatív, agilis gondolkodásmód
  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre
  • Közép szintű angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Hálózati protokollok ismerete
  • Google Play Store vagy Apple AppStore release folyamat ismeret
  • Firebase ismeret
  • Cluod környezetben szerzett back-end jártassá

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Aktív részvétel a termékfejlesztésben
  • Változatos feladatok és technológiák
  • Nemzetközi együttműködési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet, könnyű megközelíthetőség
  • Cafeteria juttatások

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésed és úgy véled te lehetsz csapatunk legújabb tagja, várjuk jelentkezésed a hr.seawing@assaabloy.com címre.