Beszerző

Az ASSA ABLOY Opening Solutions Hungary Kft. (korábban SEAWING Kft.) a biztonságtechnikai rendszerek fejlesztésében és gyártásában piacvezető vállalat, 2016 októbere óta a nemzetközi háttérrel rendelkező ASSA ABLOY cégcsoport tagja. A gyorsan növekedő biztonsági ágazatban a Csoport páratlan jelenléttel bír az olyan területeken, mint például a beléptető rendszer, azonosítási technológia, bejárat-automatizáció és szállodai biztonság.

A cég beszerzéssel kapcsolatos feladatainak ellátásához

BESZERZŐ MUNKATÁRSAT keres.

Feladatok:

  • A beszállítói kör menedzselése (Access control és egyéb területeken)
  • Operatív beszerzési és logisztikai feladatok: igény feldolgozás, rendeléskiadás és -követés, vámoltatás, számlaellenőrzés, problémák egyeztetése
  • Ajánlatkérések, technikai specifikációk kezelése és alternatívák keresése
  • Költségcsökkentési és VA/VE projektekben való részvétel
  • A beszállítói kör folyamatos KPI szintű elemzése, értékelése, fejlesztése minőségi és logisztikai szempontok szerint
  • Helyi, ad-hoc és rendszeres riportok készítése
  • Prototípus projektek beszerzési / logisztikai támogatása
  • Cikktörzs és szállító törzs folyamatos karbantartása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki, gazdasági vagy kereskedelmi végzettség vagy releváns, több éves tapasztalat
  • 3 év direkt beszerzési tapasztalat gyártókörnyezetben
  • Angol nyelvtudás, kommunikációs szinten (e-mail, telefon)

 Amit kínálunk:

  • Versenyképes, teljes mértékben bejelentett bérezés
  • Céges laptop, telefon biztosítása a munkához
  • Széleskörű cafeteria rendszerünkből választható béren kívüli juttatások
  • Kiterjedt egészségbiztosítási csomag
  • Hosszú távú perspektíva egy nyereséges nagyvállalatnál
  • Szakmai fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőségek
  • Továbbképzéseken, oktatásokon való részvétel biztosítása
  • Elegáns munkakörnyezet, családias munkahelyi légkör
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésed és úgy véled te lehetsz logisztikai csapatunk legújabb tagja, várjuk jelentkezésed a hr.seawing@assaabloy.com címre.