Könyvelő

/Other/seawingEU/R%c3%b3lunk_k%c3%a9pek/Karrier/k%c3%b6nyvelo.jpg

Az ASSA ABLOY Opening Solutions Hungary Kft. (korábban SEAWING Kft.) a biztonságtechnikai rendszerek fejlesztésében és gyártásában piacvezető vállalat, 2016 októbere óta a nemzetközi háttérrel rendelkező ASSA ABLOY cégcsoport tagja. A gyorsan növekedő biztonsági ágazatban a Csoport páratlan jelenléttel bír az olyan területeken, mint például a beléptető rendszer, azonosítási technológia, bejárat-automatizáció és szállodai biztonság. Partnerei számára egyedi és integrált beléptető, biztonságtechnikai megoldásokat kínál, önálló területként foglalkozik könnyen kezelhető munkaidő-nyilvántartással.

 A cég adminisztrációs és számviteli feladatainak ellátásához

KÖNYVELŐ MUNKATÁRSAT keres.

 Feladatok:

  • Társaság teljes körű könyvelése
  • Üzemben tartási és üzemeltetési költségek számítása, megosztása
  • Adóbevallások, adatszolgáltatások, időszaki jelentések és beszámolók elkészítése
  • Aktív részvétel a rendszeres és eseti riportok készítésében
  • Egyeztetés kapcsolt vállalatokkal
  • Társosztályokkal való együttműködés

 Szakmai követelmények:

  • Regisztrált, mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 3 év teljes körű könyvelésben szerzett (friss) szakmai tapasztalat
  • Naprakész jogszabályi ismeretek
  • Magabiztos, felhasználói szintű excel ismeret
  • Megbízható, önálló, pontos és felelősségteljes munkavégzés
  • Rendszerszintű gondolkodás

 Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Nagyvállalati kultúrában szerzett tapasztalat
  • MR.C program ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, teljes mértékben bejelentett bérezés
  • Széleskörű cafeteria rendszerünkből választható béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú perspektíva egy nyereséges nagyvállalatnál
  • Szakmai fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőségek
  • Továbbképzéseken, oktatásokon való részvétel biztosítása
  • Elegáns munkakörnyezet, családias munkahelyi légkör
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a hr.seawing@assaabloy.com címre.